Spotkanie z fotografią zapisy

Spotkanie z fotografią
Zaplanowaliśmy spotkanie w pensjonacie Malwa w Przesiece, w dniach 21-23.04, które będzie doskonałą okazją dla miłośników fotografii, aby spędzić miło czas i porozmawiać o swojej pasji z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.
Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie zapewniające komfortowy pobyt, a dobra atmosfera pozwoli na nawiązanie nowych znajomości z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję.
W programie

spotkania przewidujemy konsultacje, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość omówienia swoich zdjęć z innymi. W tym celu będziemy dysponować również projektorem i laptopem, które ułatwią prezentowanie zdjęć i wymianę pomysłów. Mile widziane zdjęcia tradycyjne, oraz wydruki.
Dodatkowo, w planie spotkania przewidujemy spacer/plener nad wodospad, który zapewni nie tylko możliwość robienia fotografii, ale również pozwoli na relaks i odpoczynek w pięknym otoczeniu Karkonoszy.
Uczestnicy będą mieli również czas wolny na swobodne tworzenie własnych realizacji.
Cena za pełny pakiet wynosi 500 zł, a ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczny termin zgłoszenia 30.03.
Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i cieszenia się niezapomnianym weekendem w towarzystwie osób, które kochają tę sztukę tak samo jak wy.
Zgłoszenia na: fotograficznafabryczna@gmail.com
Organizatorzy Paweł Janczaruk i Marek Lalko

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s