Druga wystawa!

Galeria „Ciasna” w Jastrzębiu-Zdroju
ul. Katowicka 17, tel. 32-4716456; +48 667542341
ciasna@gazeta.pl, GaleriaCiasna@wp.pl
ciasna.netarteria.info/ ciasna.dl.pl
facebook.com/Galeria.Ciasna
http://www.zonerama.com/GaleriaCiasna

zaprasza na wystawę „Terrain – Teren”
Autor: René Huemer z Wiednia
Wystawa będzie trwać od 19.11.2020 do 15.12.2020.

Ze względu na bezpieczeństwo Autorów i Gości, wystawa odbędzie się bez wernisażu i spotkania z Autorami. Ale mimo to zapraszamy do Galerii, a zwłaszcza na jej stronę, Zoneramę i facebook, gdzie wystawa będzie pokazana online.
Wystawa „Terrain” jest eksponowana równolegle z wystawą „Grafiki z placu”. Obydwie wystawy to fotografia otworkowa i są związane z Ogólnopolskim Festiwalem Fotografii Otworkowej – OFFO.

„Terrain”
René Huemer jest fotografem z Wiednia, pasjonują go ludzie, muzyka i podróże.
Jego portfolio wypełnione jest zdjęciami z koncertów na żywo i intymnymi portretami największych muzyków: The Rolling Stones, Metallica, Leonard Cohen, Skin, Lemmy i ZZ Top, aby wymienić tylko kilku.
W 2012 roku René został zaproszony przez zespół DAVE MATTHEWS BAND jako fotograf podczas ich letniej trasy. Odtąd podróżuje z zespołem i dokumentuje takie historyczne występy, jak pierwszy w historii występ w Afryce Południowej i Meksyku oraz dalsze trasy po Stanach Zjednoczonych i Europie.
Jego prace pojawiły się w publikacjach drukowanych i cyfrowych, takich jak ROLLING STONE, RELIX, ESQUIRE, THE RED BULLETIN i JAZZED, a także były wystawiane w Los Angeles, Nowym Jorku, Filadelfii, Florencji, Lizbonie, Wiedniu czy Monachium.
Oprócz zespołu DAVE MATTHEWS René towarzyszy PHISH jako oficjalny fotograf trasy koncertowej, a jego zdjęcia można znaleźć w wielu albumach koncertowych i gadżetach oferowanych przez każdy zespół.

W związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) do odwołania wystawy będą się odbywały, zgodnie z harmonogramem, bez wernisaży i spotkań autorskich.
Wystawy będą otwarte dla odwiedzających zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi, ale wyłącznie pojedynczo i po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Grupowe zwiedzanie jest zawieszone do odwołania.
Prace wystawione w galerii można zobaczyć online na stronie galerii ciasna.dl.pl, a wirtualne zwiedzanie galerii jest dostępne na https://www.zonerama.com/GaleriaCiasna.
Katalogi wystaw są dostępne do samodzielnego wydrukowania – można je pobrać w formacie .pdf ze strony danej wystawy. Katalogi w postaci wydruku czekają, jak zawsze, w galerii.

Prawa autorskie i pokrewne zastrzeżone
(ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
– tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631).

Galeria „Ciasna”, w porozumieniu z Autorami, wyraża zgodę na jednokrotną
nieodpłatną publikację w celach promocyjnych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s