Zapisy na zajęcia fotograficzne

Zapraszamy na zajęcia Fotograficznej Fabrycznej w Zielonej Górze.

Zainteresowanych fotografią zapraszamy na cykliczne zajęcia praktyczne i teoretyczne. Na zajęciach można dowiedzieć się więcej o swojej fotografii. Jak poprawić kompozycję zdjęcia, ale też jak poradzić sobie w różnych warunkach fotograficznych. Można dowiedzieć się, co zrobić żeby zdjęcia były lepsze pod względem technicznym, ale również jak uniknąć banału w fotografii. Dużo uwagi poświęcamy ukierunkowaniu, patrzeniu i myśleniu fotograficznemu.
Dodatkowo zajęcia obejmują naukę posługiwania się cyfrowymi aparatami fotograficznymi i pracę w studio fotograficznym.

Spotkania/zajęcia prowadzą: Paweł Janczaruk /Związek Polskich Artystów Fotografików i Artysta Fotoklubu RP/ i Marek Lalko /wykładowca Uniwersytetu Zielonogórskiego/.

Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu w poniedziałki w godzinach 17.45 – 20.15.
Zapisy i dodatkowe pytania prosimy kierować na 601584764@interia.pl.

W ramach pracowni uczestnicy będą mieć również indywidualny dostęp do studia fotograficznego. Planujemy również organizację kilku jednodniowych plenerów fotograficznych. Na zajęciach będziemy zapoznawać uczestników z nowymi oraz starymi technologiami i technikami. Będziemy przeprowadzać różnego rodzaju ćwiczenia, będziemy też zadawać zadania – a to wszystko w celu żeby lepiej i sprawniej fotografować. Planujemy również organizację wystawy uczestników spotkań.