Historia zapisana obiektywem

Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, włączając się w obchody tegorocznych 28. Europejskich Dni Dziedzictwa, zaprasza do udziału w internetowym KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM pt. „Moja droga. Historia zapisana obiektywem”.

Celem konkursu jest m.in. rozbudzenie zainteresowań historią regionu lubuskiego i jego mieszkańców oraz zachęcenie do wędrówek z obiektywem po lubuskich ścieżkach historii i kultury, a także odkrywania i utrwalania na fotografii lokalnego dziedzictwa oraz życia swojej małej Ojczyzny we wszystkich jej aspektach (architektura, pejzaż, życie społeczne i rodzinne).

UWAGA: Przedmiotem konkursu są prace wykonane na terenie województwa lubuskiego.

Współzawodnictwo ma formułę otwartą – mogą wziąć udział miłośnicy fotografii bez ograniczeń wiekowych, przy czym osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców/opiekunów. Prosimy o przesyłanie zdjęć w formie plików elektronicznych (max. 3 prace zapisane w formacie JPG, o rozdzielczości 72 dpi, o krótszym boku min. 1500 px) do 31.08.2020 r.

Zakwalifikowane przez jury prace zostaną umieszczone w sieci, a ostatecznego wyboru najlepszej fotografii dokonają internauci. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18.09.2020 r.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia – do pobrania na stronie Muzeum Ziemi Lubuskiej http://www.mzl.zgora.pl/edukacja/konkursy.

Dodatkowych informacji udziela Dział Oświatowy MZL tel. 68 327 23 45 wew. 19

Pozdrawiam,

Alicja Błażyńska
rzecznik prasowy MZL

logo mzl małe-100a

Muzeum Ziemi Lubuskiej
al. Niepodległości 15

65-048 Zielona Góra

tel. 68 327 23 45 wew. 11