Wielkopolski Festiwal Fotografii

W minionym tygodniu rozstrzygnięty został konkurs na projekt graficzny szablonu publikacji – katalogu pt. V Wielkopolski Festiwal Fotografii im Ireneusza Zjeżdżałki. Do realizacji został wybrany projekt Andrzeja Dobosza. Gratulujemy autorowi! … i rozpoczynamy prace redakcyjne. W najbliższych kilku tygodniach planujemy zebrać wszystkie potrzebne informacje tak, żeby pod koniec czerwca mieć katalog opracowany i móc przystąpić do prac technicznych.

Uwaga Partnerzy Organizacyjni! – Do końca maja zbieramy wszystkie informacje o planowanych na październik wystawach i innych imprezach fotograficznych. Niezależnie od rozwoju sytuacji epidemicznej, nawet gdyby fizycznie w październiku nie można było tych wystaw zrealizować, to 5.Festiwal zaistnieje w przestrzeni wirtualnej, a katalog wszystkich planowanych wydarzeń zostanie wydrukowany.
Pobierz obrazki
Uwaga ! Autorzy fotografii i wystaw 5. Festiwalu. W związku z niemożnością czynienia konkretnych planów wystawienniczych na październik, dopuszczamy możliwość zgłaszania wystaw bez podania konkretnej lokalizacji i terminu prezentacji.
Do końca maja oczekujemy na zgłoszenia na drukach „Zgłoszenie imprezy” (z pominięciem tych punktów, których określenie jest dzisiaj niemożliwe)

Pobierz obrazki
UWAGA! Zachęcamy fotografów, do zgłaszania chęci udziału w głównej wystawie 5. Festiwalu „Śladami Mistrzów”. Warunkiem jest zgłoszenie prac inspirowanych twórczością „mistrza” po samodzielnym zapoznaniu się z materiałami jakie na temat poszczególnych mistrzów zgromadziliśmy i udostępniamy: http://www.5festiwal.pl. Szczegółowymi informacjami i pomocą merytoryczną służy kurator wystawy Bogusław Biegowski: biegowski@poczta.fm