Co siódmy

Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza 5 kwietnia 2018 roku o godz 18.30 na wernisaż wystawy fotografii Krzysztof Gołuch „Co siódmy”. Wernisaż odbędzie się w Galerii Katowice mieszczącej się w Katowicach przy ul. Św. Jana 10 (II piętro). Wystawę można oglądać w środy, czwartki i piątki w godzinach od 17.00 do 20.00 do 30 kwietnia 2018.

Słowo wstępne wygłosi kurator wystawy Michał Szalast. Podczas wernisażu odbędzie się promocja albumu Krzysztof Gołuch „Co siódmy”. Krzysztof Gołuch

Mieszka i pracuje w Knurowie. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Akademii Humanistyczno-Technicznej w Bielsku Białej oraz Instytutu Kreatywnej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie (Czechy). Obecnie student studiów doktoranckich na tejże uczelni. Zajmuje się fotografią dokumentalną, której głównym tematem jest człowiek. Dwukrotny stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. Zdjęcia Krzysztofa Gołuch znajdują się w zbiorach Muzeum Śląskiego, Muzeum Umeni w Ołomuńcu. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Autor albumu fotograficznego „Co siódmy”.


ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW FOTOGRAFIKÓW OKRĘG ŚLĄSKI
ul. Św. Jana 10
40-012 Katowice
tel. +48 602 108 563
e-mail: zpaf.katowice1@gmail.com
http://www.zpaf.katowice.pl
GALERIA KATOWICE ZPAF OKRĘG ŚLĄSKI
ul. Św. Jana 10