Jak zrobić fototapetę

Serdecznie zapraszamy do Galerii OKNO na warsztaty fotograficzne z Pawłem Janczarukiem w czwartek 18.01.2018roku godz. 17.30. Warsztaty są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń: galeriaokno@op.pl / tel. 604 588 465
„Jak zrobić fototapetę lub obrus z własną fotografią, czyli od zdjęcia do wydruku wielkoformatowego”

Nie potrzebujemy mnóstwa drogich lamp studyjnych, by móc robić ciekawe zdjęcia portretowe. Naturalne światło może być równie efektowne, a do tego nic nie kosztuje. Jedynym niezbędnym dodatkiem może okazać się blenda lub jedna lampa. Odpowiednie spojrzenie i kontakt z modelem może dać pożądane efekty fotograficzne.Następnym etapem jest właściwe przygotowanie plików cyfrowych do wydruku i tu niezbędny okaże się komputer. Zdjęcie własnego autorstwa w dużym formacie potrafi ożywić wnętrze naszego pokoju. W kilku krokach zaprezentuję jak samemu można przygotować fotografię by następnie wydrukować ją w ogromnym rozmiarze lub jak należy przygotować zdjęcie do wydruku na materiale.
Warsztaty składać będą się z 2 części. Pierwsza to fotografowanie modelki aparatem sterowanym przez komputer, druga to obróbka fotografii „krok po kroku” aż do przygotowania do wydruku.