Ruszyły zapisy Fotograficznej Fabrycznej

Jeżeli interesujesz się fotografią. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o fotografii. Jeżeli chcesz nauczyć się fotografować. Jeżeli chcesz porozmawiać o swojej fotografii.
Zapraszamy na zajęcia/spotkania „Fotograficzna Fabryczna”, które zaczynamy od września.
Spotkania/zajęcia prowadzić będą: Paweł Janczaruk i Marek Lalko.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w formie organizacyjnej, na które zapraszamy osoby zaawansowane jak i początkujące. Spotkania odbywać będą się cyklicznie w poniedziałki, pracowni fotograficznej w Fundacji Salony, Krzywy Komin, ul. Fabryczna 13, Zielona Góra.
Zapisy na 601584764@interia.pl
W ramach pracowni uczestnicy mają swobodny dostęp do studia fotograficznego. Zaplanowane mamy plenery fotograficzne jedno /Berlin, Drezno, Nowogród, Milsko…/ i dwudniowe w Kosobudkach. Na zajęciach będziemy omawiać zdjęcia uczestników. Będziemy przeprowadzać ćwiczenia, będziemy zadawać zadania miesiąca – a wszystko to w celu żebyście lepiej i sprawniej fotografowali. Poznacie fotografię z każdej strony. Nauczycie się myśleć fotograficznie. Zaplanowaną mamy również organizację wystawy końcoworocznej.

Przyjdź, zobacz, sprawdź – spotkania naprawdę są dla Ciebie. Zapisać można się w każdej chwili, jak również zrezygnować z uczestnictwa w grupie. Ilość osób w grupie ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Jak jest u nas na zajęciach można zobaczyć na stronie https://www.facebook.com/fotograficznafabryczna