Rekrutacja do Szkoły Fotografii

Tylko Fotografia – Szkoła Fotografii w Zielonej Górze

To szkoła fotografii, której program skierowany jest nie tylko do profesjonalistów, ale też początkujących pasjonatów.

Chcesz robić dobre zdjęcia? Sprawnie posługiwać się swoim aparatem? Dowiedzieć się, co zrobić, aby twoje zdjęcia były dobre? Nauczyć się poprawnego komponowania fotografii, oraz poprawnie obrabiać fotografię na komputerze? Umieć przygotować portfolio i wystawę? Chcesz umieć fotografować w studio?

Nauczysz się tego w Tylko Fotografia. My uczymy FOTOGRAFII!

Tylko Fotografia została powołana z pasji, oraz chęci przekazywania wiedzy o fotografii. W naszej szkole drzwi otwarte są dla hobbystów, amatorów, jak i dla tych wszystkich, dla których fotografia w życiu zajmuje ważne miejsce. Nasi wykładowcy oraz ich autorskie programy zajęć gwarantują przekazanie wiedzy i zapewnią zdobycie umiejętności i doświadczenia fotograficznego.

Tylko Fotografia jest miejscem dla wszystkich fotografujących, a w szczególności dla osób, które pragną rozpocząć swoja przygodę z fotografią, a także służące rozwijaniu wrażliwości artystycznej.
Naszym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko pojętej fotografii oraz wykształcenie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technikami obrazowania, niezbędnymi do samodzielnej pracy w plenerze oraz studio.

Nasze zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, a doświadczeni wykładowcy gwarantują wysoki poziom nauczania.
Nieważne, czym fotografujesz aparatem kompaktowym czy lustrzanką, ta szkoła jest dla Ciebie.
Większość zajęć prowadzonych w szkole ma charakter praktyczny i jest realizowana w formie ćwiczeń lub projektów, które to zwieńczone są realizacją zadania odpowiadającego rzeczywistym zleceniom realizowanym w fotografii profesjonalnej.

Zajęcia prowadzą osoby czynnie uprawiający fotografię. Autorskie programy, bogato wyposażone studio, zajęcia praktyczne w plenerze to elementy tworzące optymalne warunki do poszerzania Twojej wiedzy i rozwijania Twoich zainteresowań. Nasza szkoła prezentuje ofertę dla osób chcących przede wszystkim opanować techniczne aspekty profesjonalnego wykonywania zdjęć.

Tylko Fotografia jest szkołą fotografii uczącą w zaocznym systemie rocznym. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie na zjazdach weekendowych od września do czerwca. Słuchacze odbędą również dwa plenery fotograficzne.

Odpłatność za zajęcia 350 zł miesięcznie, nie pobieramy wpisowego.

W Tylko Fotografia nauczysz się rzetelnego rzemiosła, zdobędziesz umiejętności fotografa potwierdzone certyfikatem ukończenia szkoły, możesz również rozwinąć swoją osobowość i zdobyć Dyplom Tylko Fotografii.

Więcej informacji o programie szkoły udzielą:

Paweł Janczaruk – tel. 601 584 764

Paweł Wocal – tel. 501 558 338

lub pod adresem mailowym: pawel@opemus.pl

http://tf.edu.pl